39 zdjęć

The Title Sierra

od 361 499 zł(฿3,145,400)od 12 729 zł/m²
Phuket, Tajlandia
KondominiumW budowie183 łączna liczba lokali183 dostępne lokale

Kluczowe informacje

TypKondominium
UkończenieW budowie — 2028-08
Łączna liczba lokali183
Dostępne lokale183
Powierzchnia28 – 58 m²
Zakres cenowy361 499 zł749 778 zł
Cena za m²12 729 zł/m²

Opis

Dostępne lokale

1 Sypialnia28
361 499 zł(฿3,145,400)752 915 zł(฿6,551,100)
160 dostępne lokale
2 Sypialnie56
749 778 zł(฿6,523,800)886 544 zł(฿7,713,800)
23 dostępne lokale

Analiza inwestycyjna

40%100%
0%20%
Miesięczny dochód netto

3212 zł

Roczny dochód netto

38 539 zł

Stopa zwrotu brutto

14.0%

Stopa zwrotu netto

10.7%

Wartość za 5 lat

483 768 zł

Łączny ROI 5 lat

87%

Strefa grillowa
Ochrona 24/7

Lokalizacja

Okolica i styl życia

Codzienne udogodnienia

Villa Market~1 km · ~3 min drive

Home Pro~1 km · ~3 min drive

Porto de Phuket~3 km · 5-10 min drive

Boat Avenue~3 km · 5-10 min drive

Plaża i natura

Bang Tao Beach2 km · 5-10 min drive

Jedzenie i restauracje

Cherngtalay Restaurants~3 km · 5-10 min drive

Dzieci i edukacja

Local Schools~3 km · 5-10 min drive

Fitness i styl życia

Local Fitness Clubs~3 km · 5-10 min drive