104 zdjęć

The Title Serenity Naiyang

od 557 687 zł(฿4,852,424)od 15 384 zł/m²
Phuket, Tajlandia
KondominiumGotowy do zamieszkania211 łączna liczba lokali178 dostępne lokale

Kluczowe informacje

TypKondominium
UkończenieGotowy do zamieszkania — 2026-04
Łączna liczba lokali211
Dostępne lokale178
Powierzchnia30 – 124 m²
Zakres cenowy557 687 zł1 513 433 zł
Cena za m²15 384 zł/m²

Opis

Dostępne lokale

1 Sypialnia31
445 410 zł(฿3,875,502)660 727 zł(฿5,748,970)
120 dostępne lokale
2 Sypialnie56
837 152 zł(฿7,284,044)1 036 939 zł(฿9,022,385)
40 dostępne lokale
3 Sypialnie113
1 513 433 zł(฿13,168,350)1 983 914 zł(฿17,262,000)
19 dostępne lokale

Analiza inwestycyjna

40%100%
0%20%
Miesięczny dochód netto

3981 zł

Roczny dochód netto

47 775 zł

Stopa zwrotu brutto

14.0%

Stopa zwrotu netto

10.7%

Wartość za 5 lat

596 059 zł

Łączny ROI 5 lat

87%

Taras na dachu
Ochrona 24/7
Ogród
Ogród na dachu

Lokalizacja