79 zdjęć

Capri Residence Bang Tao

od 663 718 zł(฿5,775,000)od 18 963 zł/m²
Phuket, Tajlandia
KondominiumGotowy do zamieszkania189 łączna liczba lokali27 dostępne lokale

Kluczowe informacje

TypKondominium
UkończenieGotowy do zamieszkania — 2026-02
Łączna liczba lokali189
Dostępne lokale27
Powierzchnia35 – 75 m²
Zakres cenowy663 718 zł1 407 887 zł
Cena za m²18 963 zł/m²

Opis

Dostępne lokale

1 Sypialnia35
663 718 zł(฿5,775,000)
23 dostępne lokale
2 Sypialnie70
1 407 887 zł(฿12,250,000)1 422 254 zł(฿12,375,000)
4 dostępne lokale

Analiza inwestycyjna

40%100%
0%20%
Miesięczny dochód netto

6010 zł

Roczny dochód netto

72 117 zł

Stopa zwrotu brutto

14.0%

Stopa zwrotu netto

10.9%

Wartość za 5 lat

975 220 zł

Łączny ROI 5 lat

101%

Nasze obliczenia oparte są na konserwatywnym scenariuszu — długoterminowy wynajem na umowę roczną, który zapewnia stabilny i przewidywalny dochód przy obłożeniu 88-95%. Wynajem krótkoterminowy (dobowy/tygodniowy przez Airbnb, Booking) może generować 30-60% wyższy dochód w szczycie sezonu, ale wiąże się z wyższym ryzykiem: sezonowe wahania obłożenia (średnio 55-75%), wyższe koszty zarządzania oraz wydatki na meble i rotację najemców. Stawki najmu oparte na średnich rynkowych dla Bang Tao / Laguna, Phuket z lat 2024-2025. Wszystkie obliczenia mają charakter szacunkowy. Rzeczywiste zwroty mogą się różnić. To nie jest porada finansowa.

Pralnia
Recepcja 24h
Monitoring CCTV

Lokalizacja