25 zdjęć

Ansaya Phuket Villas

od 3 045 634 zł(฿26,500,000)od 5076 zł/m²
Phuket, Tajlandia
WillaGotowy do zamieszkania1 łączna liczba lokali1 dostępne lokale

Kluczowe informacje

TypWilla
UkończenieGotowy do zamieszkania — 2023-05-31
Łączna liczba lokali1
Dostępne lokale1
Powierzchnia600 – 600 m²
Zakres cenowy3 045 634 zł3 045 634 zł
Cena za m²5076 zł/m²

Opis

Dostępne lokale

3 Sypialnie600
3 045 634 zł(฿26,500,000)
1 dostępne lokale

Analiza inwestycyjna

40%100%
0%20%
Miesięczny dochód netto

15 915 zł

Roczny dochód netto

190 977 zł

Stopa zwrotu brutto

9.8%

Stopa zwrotu netto

6.3%

Wartość za 5 lat

4 075 745 zł

Łączny ROI 5 lat

65%

Udogodnienia

Plavatelnyy Basseyn

Lokalizacja